Vile 2-kateshe me qira prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-1020-7V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 8
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mehmet Brocaj

Vile 2-kateshe me qira prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 220 m2 te ndare ne dy kate.

Shtepia organizohet ne 8 ambiente, 2 banjo dhe shkallet nga brenda.

Vila eshte e rimodeluar dhe rikonstruktuar kohet e fundit.

Mund te sherbeje si ambient banimi ashtu edhe biznesi.

Oborri eshte I mbjelle me peme dhe lule.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete.

Ka akses direkt ne rrugen Mehmet Brocaj, rrugen Haxhi Hysen Dalliu, rrugen Fortuzi sidhe shume prane qendres se qytetit.

Mundesi parkimi ne oborr.

 

Cmimi: 2000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën