Vile 2 kateshe ne shitje ne Vore, Tirane

ID TRS-520-16S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Sipërfaqe m2 116
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Koder Vore

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Gjelberimi ne Vore, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 116 m2.
Shtepia organizohet ne dy kate si meposhte:
Kati pare: sallon me kuzhine sebashku, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati dyte: 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Katet ndahen ndermjet tyre me shkalle te brendshme.
Vila ofrohet e pamobiluar ne kushte bashkekohore.
Dhoma jane me strukture te rregullt dhe ofrojne drite natyrale gjate dites.
Orientimi I viles eshte lindje-veri-perendim.
Zona eshte e qete dhe prane saj ndodhet shtepi te tjera private.
Ka akses te shpejt ne rrugen Pranvera, rruga Koder Vore, autostraden Tirane-Durres etj.
Prona eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 120.000

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane.

Vila ndodhet prane rruges industriale
Në Shitje 318-50R 130.000 €

Vile per shitje ne rrugen industriale prane QTU ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges industriale ne afersi te ...