Vile 2 kateshe ne shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-1118-16E)

ID TRS-1118-16E
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 126 m2 dhe 500 m2
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Shkoze

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas, ne zonen e Shkozes.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 126.2 m2 secili kat dhe 500 m2 truall.

Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje verande.

Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje verande.

Ofrohet e mobiluar. Ndodhet ne kushte shume te mira. Ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake. Njeri nga tualetet ka vaske.

Te gjithe ambientet kane te vendosur kondicioner per ngohje dhe ftohje.

Orientimi i viles eshte nga jugu dhe perendimi.

Oborri eshte i shtruar, gjithashtu edhe pjesa e hyrjes deri tek dera kryesore e cila eshte me kangjella hekuri. Aty eshte ndertuar edhe nje kend per pjekje ne hell.

Pamja e ofruar nga oborri por edhe nga verandat eshte mjaft relaksuese. 

Zona ka ajer te paster duke qene se ndodhet e distancuar nga Qendra e qytetit.

Ka akses ne rruget e Shkozes, ne rrugen Ali Shefqeti  dhe ne rrugen Ali Demi.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 250.000 Euro

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën