Vile 2 kateshe per qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder, Tirane

ID TRR-323-54A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 euro
Sipërfaqe m2 241m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Vile me qera ne nje nder rezidencat me te mira ne zonen e Lundres.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 241m2 e cila ndahet ne 2 kate.
Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar dhe 1 tualet.
Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, nder te cilat njera e ndare ne dy hapsira, tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe materiale tejet cilesore.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi qendror Chiller.
Kompleksi ofron siguri, administrim, ambiente clodhese dhe te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Cmimi: 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, ...