Vile 2 kateshe per qira ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane

ID TRR-1122-45V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 euro
Sipërfaqe m2 362m2
Dhoma 7
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 362 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 500m2
Kati i pare eshte i organizuar ne 1 ambient te madh open space, 3 ambiente me te vogla, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Vila ofrohet bosh dhe ka mundesi te mira reklamimi.
Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Kopesht, Cerdhe, Shkolle, Call Center, Zyre Konsulence, Projektimi,Etj.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore, zona lidhet shpejt me Unazen e Re, Bllokun, Autostraden Tirane-Elbasan dhe Tirane-Durres.

Cmimi: 2500 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën