Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane.

ID TRR-422-6V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 225 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Xhabrahimi

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 225 m2 te ndare ne 3 kate.

Kati -1 organizohet ne holl, dhome gjumi, depo dhe banjo.

Kati 0 organizohet ne sallon dhe kuzhine, banjo.

Kati 1 organizohet ne dy dhoma gjumi, banjo dhe korridor.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar me materiale mjaft cilesore.

Shtruar ploteisht me parket, ndricim me spote dhe led.

Ngrohja dhe ftohja me sistem kondicionimi multisplit ne cdo ambient.

Ndodhet ne nje rezidence te sapo ndertuar, ku ofrohet administrim dhe siguri 24h.

Parkim per dy makina ne oborrin e viles.

Cmimi: 2000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën