Vile 2 kateshe per shitje ne Long Hill Residence ne Lunder, Tirane

ID TRS-1023-29A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 650.000
Sipërfaqe m2 219
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence, Lunder

Vile per shitje ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi te njohur vilash Long Hill Residence.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 219m2 dhe siperfaqe oborri prej 475m2.
Kati i pare i viles ofron 4 dhoma gjumi, te ndara keto ne 3 dhoma single dhe nje dhome e madhe matrimoniale me tualet te dedikuar dhe tualet te perbashket. Te katerta dhomat kane dalje direkte ne oborr.
Kati i dyte eshte zona e ndenjes ku pershihet sallon i madh i hapur me oxhak, kuzhine me vete, ballkon ne forme verande me pamje te bukur te kompleksit dhe nje tualet. 
Ofrohet pjeserisht e mobiluar, eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje ftohje dhe eshte e shtruar e gjitha me parket druri cilesor. 
Oborri eshte i gjelberuar dhe shume i mirembajtur me peme te ndryshme.
Kjo vile cilesohet si nje nder vilat me te vecanta te kompleksit ku ofron privatesi me te madhe duke qene se kufizohet nga vila te tjera vetem nga njeri krah i saj.
Kompleksi ofron gjithashtu qetesi, ajer te paster, siguri te larte, pishina, bar restorant, dhe fusha te ndryshme si tenis, basketball dhe vrapim.
Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.


Cmimi: 650.000 euro


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën