Vile 2 kateshe per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder , (TRS-917-31a)

ID TRS-917-31a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 399.000 Euro
Sipërfaqe m2 188 m2 + 302 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile 2-kateshe per shitje  ne Lunder, Tirane.

Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 188m2.

Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:

-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gatimi dhe tualet

-kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.

Punime teper cilesore dhe te nje stili modern, te cilat konsistojne ne: parket cilesor, sistem ngrohje-ftohje, pajisje hidrosanitare, termoizolim i brendshem, dritare dopioxham, si dhe kuzhinen me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Oborri ka siperfaqe rreth 302 m2, perpara dhe pas shtepise.

Te gjitha ambjentet jane te dizenjuara me dritare te medha, te cilat e mbushin plot drite natyrale.

Ne cmim ju perfshihen dhe 2 vende parkimi.

Kompleksi eshte nje nga me te preferuarit si nga shtetas shqiptar ashtu edhe te huaj, punonjes te Ambasadave, etj. 

Ky kompleks vilash dhe apartamentesh ju siguron administrim, siguri te larte, ambjente te gjelberta, vende per te luajtur femijet, pishine, bar, restorant dhe qetesine e ajrin e paster qe e ofron fshati.

Me certifikate te rregullt pronesie.

Price 399.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën