Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Dibra ne Kamez, Tirane

ID TRS-620-27V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 62.000 Euro
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibra, Kamez

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi  178.2 m2 te ndare ne dy kate.

Kati I pare eshte I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine , dhome gjumi dhe banje ndersa kati I 2 ne tre dhoma gjumi dhe banje.

Vila eshte pjeserisht e ndertuar.

Zona eshte e qete dhe ka akses to lehte ne rruge kryesore.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 62.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën