Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-419-14S)

ID TRS-419-14S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 236.7 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Matraku ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 236.7 m2 dhe siperfaqe ndertimore e ndare ne 2 kate ku kati i pare ka siperfaqe prej 115.8 m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe prej 120.9 m2.

Kati pare ofron sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjume dhe nje tualet.

Kati dyte ofron sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Orientimi i viles eshte veri-lindje.

Oborri eshte i shtruar dhe ka hapesire per parkimin e 2 makinave.

Zona eshte e qete dhe ka ajer te paster duke qene e distancuar nga qendra dhe zhurma e qytetit.

Ka akses ne rrugen Gazmend Zajmi, rrugen Skender Jareci, rrugen Albanopoli etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane.
Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar k
Në Shitje 415-67b 245.000 €

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e ...

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Perbehet nga 4 kate. Kat
Në Shitje 1018-4E 240.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje ...