Vile 3-kateshe per shitje ne zones e Shkozes ne Tirane (TRS-217-10L)

ID TRS-217-10L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 Euro
Sipërfaqe m2 480m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa
Planimetria Shkarko

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Pano Lula ne Tirane.

Vila ka nje hapesire prej 480m2 ku perfshin truallin me siperfaqe 115m2 dhe ndertmin me siperfaqe 365m2.

Eshte e shperndare ne 3 kate si me poshte:

Kati i 1-re me siperfaqe 105m2 eshte i pa perfunduar dhe ofron nje hapesire open space.

Kati i 2-te me siperfaqe 132m2 e ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor dhe tualet. Eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Kati i 3-te eshte papafingo  me siperfaqe 128m2 dhe i pa perfunduar akoma.

Kjo prone ka nje organizim shume te mire te struktures se brendshme me punime shume cilesore duke permendur shtrimin me parket  te katit te dyte, pajisjen me system chiller per ngrohjen dhe ftohjen dhe dritaret dopjo xham te pajisura me grila.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Vila eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 180.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane.

Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 d
Në Shitje 917-32L 170.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Beniamin Kuta ne Tirane. Banesa ka siperfaqe toke 247.40 m2 dhe ndertim ...