Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRS-122-27N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000
Sipërfaqe m2 188.4
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Iliria

Vile per shitje ne rruges Iliria ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 205.5 m2 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 188.4 m2 te ndare ne dy kate.
Kati i pare organizohet ne nje njesi tregtare 30 m2 dhe sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.
Kati i dyte organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne sallon dhe ne dhomat e gjumit.
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte per banim dhe biznes.
Ka mundesi parkimi ne oborr.
Ka akses direkt ne rrugen Iliiria, dhe dalje te shpejte ne rrugen Azem Galica.
E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 260.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.

Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 d
Në Shitje 417-50L 250.000 €

Vile dhe dyqan per shitje ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ...

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane.
Siperfaqja e parceles nder
Në Shitje 1218-20E 250.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Kinostudios ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte 236.4 ...