Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L)

ID TRS-818-23L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 96.000 Euro
Sipërfaqe m2 255.5 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Peze Helmes

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte:

Kati perdhe me siperfaqe 111.30 m2 eshte bosh dhe mund te perdoret si  garazh i mbyllur per makine.

Ne katin e pare me siperfaqe 144.2m2 eshte i ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.

Vila shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet. 

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon. Cdo dhome e saj ka drite dielli pothuajse gjate gjithe dites.

Perpara dhe pas viles jane mbjelle peme e lule te ndryshme.

Zona eshte e qete dhe ka nje infrastukture te rregullt.

Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme si, shkolla te ndryshme, kopesht per femije, lokale, dyqane, furre buke, farmaci etj.

Vila eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 96.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje o
Në Shitje 716-42K 82.000 €

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 te ...