Vile 1 kateshe per shitje prane Unazes se Re ne Tirane (TRS-716-42K)

ID TRS-716-42K
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 82.000 Euro
Sipërfaqe m2 120 m2+ 500 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ilmi Aver

Vile 1 kateshe per shitje ne rrugen Ilmi Aver ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe nje oborr prej 500 m2 te mbjellur me peme te ndryshme.

Ka nje hapesire banimi prej 120 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Vila siguron drite natyrale gjate gjithe dites per shkak te orientimit te saj dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Ka akse ne rrugen Teodor Keko,  rrugen Feriz Himzo dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte ne proces legalizimi.

Cmimi 11.000.000 ALL

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaq
Në Shitje 818-23L 96.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 ...

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane.

Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 10
Në Shitje 919-4S 70.000 €

Vile per shitje ne rrugen Thethi ne Tirane. Shtepia eshte 1-kateshe me nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.
Në Shitje 115-21r 75.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez. Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 219.9 m2 duke perfshire ...

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane.

Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7
Në Shitje 619-12L 75.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim ...