Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRS-1119-62S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 226
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster.
Ka nje siperfaqe totale trualli prej 542 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 226 m2 e cila organizohet ne 2 kate si me poshte:
Kati pare: jane dy apartamente te ndara secila me sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Kati dyte: ndahet ne nje dhome garsoniere dhe nje apartament i vecuar me sallon me kushine te perbashket, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ambienti ofrohet i mobiluar me kushte bashkekohore.
Ka te instaluar 1 kondicioner ne sallon ne katin e dyte per ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi i viles eshte jug-lindje dhe veri-perendim.
Perreth viles ka nje oborr te madhe te mbjelle me peme dhe lule te ndryshme.
Ka akses ne rrugen Gasper Guga, rrugen Fuat Toptani, rrugen Vehbi Hoxha, rrugen e Elbasanit etj.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 300.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te T
Në Shitje 417-14K 305.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur ...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe
Në Shitje 716-30A 305.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster ...