Vile 2-kateshe per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

ID TRS-422-11V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 660.000 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2 330 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Xhabrahimi

Vile 2-kateshe per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Ndodhet ne nje rezidence mjaft moderne te sapo ndertuar.

Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 330 m2 te ndare ne 3 kate.

Kati -1 organizohet ne nje holl, dy dhoma, tualet dhe korridor.

Kati 0 organizohet ne sallon te madh, kuzhine e vecuar, banjo dhe korridor.

Kati 1 organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe korridor shperndares.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, shtruar plotesisht me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem kondicionimi multisplit i vendosur ne cdo ambient.

Rezidenca ofron administrim, siguri dhe qetesi absolute.

Ka akses direkt ne rrugen Hiqmet Buzi, Autostraden Tirane-Elbasan dhe pak minuta larg Liqenit Artificial dhe TEG.

Vend parkimi per 2 makina ne oborrin e viles

Vila eshte e pajisur me certifikate pronesie

Cmimi: 660.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën