Vile 2-kateshe per shitje prane Qytetit te Lezhes (LES-917-1L)

ID LES-917-1L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Sipërfaqe m2 3400 m2 + 325.22 m2
Dhoma 3
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Lezhe
Adresa Manati, Lezhe

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Manati ne Lezhe.

Vila ndodhet  shume prane rruges kryesore.

Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 te ndare ne are prej 2900m2 dhe truall 500m2.

Ndertimi ka siperfaqe prej 325.22m2, I ndare ne 2 kate si me poshte:

Kati  1-re eshte I ndare ne sallon te madh , kuzhine te vecuar, tualet dhe verande,

Kati I 2-te ka 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Vila ka dhe nje siperfaqe verande e cila mund te shfrytezohet per parkim.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Toka eshte e mbjelle me peme te ndryshme dhe palma, ka nje pishine funksionale ne verande.

Zona perreth eshte plot ajer te paster dhe shume e qete.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 200.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën