Vile 2-kateshe per shitje prane Spitalit Amerikan 2 ne Tirane (TRS-419-36T)

ID TRS-419-36T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Sipërfaqe m2 400 m2
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Vile 2-kateshe per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.

Prona ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 ku 140 m2 jane objekt ndertimi.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi ne te cilen perfshihen:

Kati i pare: sallon, 3 dhoma, kuzhine, banjo, korridor dhe verande.

Kati i dyte: sallon sebashku me kuzhine, dy dhoma,tualet.

Vila ofrohet e pamobiluar me kete cmim por mund te ofrohet dhe e mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve dhe vlersimit te mobilimit.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet vila eshte zone e qete e cila eshte shume e pershtatshme per banim.

Ka akses te lehte prane qendres spitalore Nene Tereza, rrugen Bardhyl, Kinostudio etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 200.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën