Vile 3 - kateshe me qera afer qytetit Studentit ne Tirane

ID TRR-115-49b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 220 m2 + 600 m2
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane.

Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ekonomik.

Me nje siperfaqe toke 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne 3-kate me 200 m2 secila.

Kati I pare i saj perfshin sallon, kuzhine te vecuar, garazhd prej 100 m2 per 5 makina te cilen mund ta perdorni edhe per magazine, 3 ballkone dhe 3 tualete,

Kati I dyte ka sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma, 3 ballkone, 2 tualete dhe koridor,

Ndersa kati I trete ka sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 ballkone, tualet dhe koridor.

Gjithashtu edhe taraca ka siperfaqe prej 200 m2 te cilen mund ta shfrytezoni sipas deshirave tuaja.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket ndersa te tre sallonet jane te shtruara me pllaka graniti dhe stuko veneciane. Ne cdo sallon do te gjeni oxhak funksional.

Kuzhinat jane plotesisht te mobiluara me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila e rrjete persiane.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror te kaldajave me nafte dhe kondicionereve qe ndodhen ne te gjitha dhomat.

Vila disponon gjenerator, stabilizatore tensioni dhe depozite uji 5.000 litra.

Ndertimi I saj eshte bashkohor dhe shume I mire.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per: banim, zyra te ndryshme, shoqate, kompani, fondacion, call center, studio te ndryshme, qender kursesh etj.

Zona eshte e qete dhe e zhvilluar. Vila ka akses ne disa rruge te ndryshme te Tiranes si: rurga Arben Broci, rruga Elbasanit, rruga Gramoz Pashko, rruga Vilat Gjermane etj.

Cmimi 2000 Euro / muaj 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën