Vile 3 kateshe me qera afer TEG-ut ne Tirane (TRR-716-30K)

ID TRR-716-30K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 euro
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume prane TEG-ut.

Ka nje hapesire prej 220 m2 te shperndare ne 3 kate ku;

Kati i pare ka nje dhome te madhe ndenje bashkangjitur me kuzhine, korridor, tualet dhe nje verande te vogel.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Ndersa kati i trete ka nje dhome te madhe dhe tualet me dhome tharje.

Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe eshte e shtruar e gjitha me parket te nje cilesie te larte.

Vila eshte ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje dhe dhoma e ndenjes eshte e pajisur me oxhak funksional.

Kjo prone ka nje oborr te gjelberuar me peme te ndryshme dhe nje vend parkimi te madh ne katin e nendheshem.

Zona ne te cilen ndodhet vila eshte shume lehte e aksesueshme ne autostraden Tirane-Elbasan, me zonen e Saukut dhe vetem disa merta large qendres TEG.

Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe obori
Me Qira 118-56d 1300 €

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe oborii 230 ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rr
Me Qira 218-54R 1300 €

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha dhe ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.
Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si
Me Qira 718-7L 1300 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe ...

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta
Me Qira 114-15b 1100 €

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje ...