Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-719-37S)

ID TRS-719-37S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Sipërfaqe m2 484 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vangjel Noti

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 276 m2 e organizuar si me poshte:

Kati i pare: sallon, kuzhine e vecuar, tualet dhe ballkon.

Kati i 2-te dhe i 3-te lidhen me shkalle te brendshme dhe organizohen secila ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualete.

Ka te instaluar kondicioner ne cdo ambient.

Vila eshte e orientuar nga veri-lindje.

Ne pjesen mbrapa viles ka nje oborr i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme, ndersa ne pjesen perpara ka vend per te parkuar 1 makine.

Zona eshte e qete, larg zhurmave dhe me ajer te paster.

Ne zonen perreth do jet ne zbatim plani per ndertimin e unazes se madhe e cila do i jape nje zhvillim te madh asaj zone.

Toka dhe dy katet e para jane me certifikate pronesie te rregullt, kati i 3-te eshte ne process hipotekimi.

 

Cmimi: 160.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire
Në Shitje 1116-1K 170.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ka nje hapesire prej 359 m2 hapesire ndertimi te ndare ...

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe sipe
Në Shitje 421-22V 170.000 €

Vile per shitje prane rruges Shefqet Ndroqi ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej ...