Vile 3 kateshe me qera ne Lunder shume prane qendres tregtare TEG, Tirane , (TRR-1217-67a)

ID TRR-1217-67a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 240+350 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera te kompleksi i vilave White Houses ne Lunder, Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 240 m2 te brendshme dhe 350 m2 oborr, dhe perbehet nga 3 kate.

Kati i pare eshte i ndare ne sallon i madh me oxhak, kuzhine ne forme aneksi, dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Kati i trete eshte papafingo me nje dhome te madhe, studio, tarrace dhe tualet.

Vila ofrohet e perfunduar , e shtruar e gjitha parket, kuzhine me te gjitha pajisjet, system ngrohje ftohje.

Ofrohet edhe garazh me 3 vende parkimi dhe nje depo.

Rezidenca ndodhet shume afer qendres tregtare TEG me akses shume te lehte ne rruget kryesore.

 

Cmimi 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën