Vile 3 kateshe me qera ne nje kompleks vilash prane TEG , Lunder , Tirane (TRR-418-60a)

ID TRR-418-60a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 420 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne afer me TEG, ne Lunder.

Vila eshte moderne dhe e re, e sapondertuar.

Siperfaqja ndertimi  bashke me bodrumin eshte 420 m2 e ndare ne 3 kate.

Kati i pare ofron sallon , kuzhine , nje tualet dhe nje verande te madhe perpara.

Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Kati i trete perbehet nga nje dhome e madhe, studio, tualet dhe ballkon.

Kati perdhe eshte dizenjuar te jete per sherbimet , ne te ndodhet nje dhome e madhe me vetrate xhami e cila hapet me dalje direkt ne oborr, mund te perdoret per palester etj , nje magazine dhe nje dhome lavanderi.

Vila ofrohet e shtruar me parket , me system qendror ngrohje ftohje, sistem ndricimi, me kuzhine me te gjitha paisjet.

Oborri eshte mirembajtur dhe ka nje siperfaqe prej 800 m2.

Ne pjesen e jashtme ndodhet edhe nje kend per barbeque , vendet e parkimit jane projektuar te jene ne pjesen e mbrapme.

 

Cmimi 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën