Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane,

ID TRR-418-39d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 270
Dhoma 6
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 te organizuar ne tre kate dhe 240 m2 truall.

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte dhe i trete kane nje organizim te njejte me tre dhoma gjumi, tualet, koridor dhe dy ballkone.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Mund te perdoret edhe aktivitetesh te ndryshme si zyra, hostele, klinika te ndryshme etj.

Orientohet nga jugu dhe ofron nje pamje te zones perreth dhe drite natyrale pergjate gjithe dites.

Mundesi parkimi per dy makina ne oborrin e viles.

Zona eshte e zhvilluar, e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Laprakes etj.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe
Me Qira 613-43 1100 €

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozicionuar ne nje lagje te njohur dhe te vjeter te ...