Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-913-34)

ID TRR-913-34
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 euro
Sipërfaqe m2 420 + 250 m2
Dhoma 12
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Kjo vile ndodhet ne buze te rruges kryesore, afer qendres se Tiranes.

Shtepia eshte e organizuar ne 3 kate, me nga 140 m2 ne kat, dhe me nje oborr prej 250 m2.

Ndertesa eshte e viteve 1928, me mure te forte dhe punime karakteristike te atyre viteve.

Aktualisht, secili kat ka hyrje me vete, por mund te lidhen dhe me shkalle te brendshme.

Secili kat ofron 4 dhoma, korridor dhe tualet.

Kati i dyte dhe i trete ofrojne dhe ballkone.

Ju mund ta perdorni vilen per funksione te ndryshme biznesi, si: hotel, restorant, fondacione, organizata, etj.

Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja dhe pozicionimi.

Mundesi te shkelqyera reklamimi!

 

Cmimi: 3500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën