Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane (TRR-917-9K)

ID TRR-917-9K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Sipërfaqe m2 1570 m2
Dhoma 6
Tualete 0
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Vile 3-kateshe me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Siperfaqja totale e viles eshte 1570 m2 dhe nje hapesire trualli prej 1100 m2.

Vila ndahet ne 3 kate plus 1 kat papafingo dhe 1 kat garazh dhe organizohet ne:

2 sallone spacioze, 6 dhoma gjumi, 5 tualete dhe nje verande me shume hapesire qe ofron pamjen e te gjithe Tiranes.

Vila momentalisht funksionon e ndare vertikalisht ne te cilen ofrohet akses i vecuar per secilen hyrje.

Gjysma e viles eshte e mobiluar per banim ndersa gjysma tjeter eshte aktualisht e pa mobiluar.

Eshte lene pa mobiluar ne menyre qe arrdedimi ti pershtatet kerkeses se klienteve.

Ne rast kerkese / marreveshjeje, vila mund ti pershtatet perpikmerisht preferencave te klienteve sipas nje plani dhe afati kohor te paracaktuar.

Zona eshte tejet populluar dhe e zhvilluar, me shume qarkullim dhe sherbime perreth saj.

Ofrohen kushe optimale parkingu per deri ne 7 makina.

Kjo godine, pervecse per banim eshte e pershtatshme dhe per aktivitete biznesesh si:

ambient per kopesht, shkolle, kurse te ndryshme, zyre etj.

Vendndodhja e viles eshte gjithashtu e preferuar pasi aksesohet lehtesisht nga rruga Kodra e Diellit.


Cmimi 5000 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën