Vile 3 kateshe me qera ne zonen afer Freskut ne Tirane

ID TRR-815-48V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 360 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kokonozeve, Porcelan

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut.

Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 m2 cdo kat dhe rreth 280 m2 oborr perreth shtepise.

Kati i Pare ka 2 dhoma te medhaja te pamobiluara dhe tualet.

Kati i dyte i viles  ka sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe tualet te gjitha te mobiluara.

Kati i trete vjen me nje stil modern dhe ka sallon te madh me oxhak funksional , bashkangjitur ka kuzhinen dhe zonen e ngrenjes, dhome gjumi, ballkon , tualet.

Edhe ky kat ofrohet komplet i mobiluar me stil modern dhe te gjitha te reja dhe i shtruar me parket druri.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen me kondicioner.

Oborri perreth siguron vend parkimi dhe pjese te gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme.

Zona eshte mjaft e qete me largesi vetem 15 min nga qendra e Tiranes. 

 

Cmimi 1200 Eur/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej
Me Qira 115-15r 1100 €

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e ...