Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-418-64a)

ID TRR-418-64a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 420 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 5
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Selite

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e Madhe te sapondertuar.

Vila ka nje siperfaqe prej 420 m2  ndertimi  e ndare ne 3 kate dhe 320 m2 siperfaqe oborri rrethues i viles.

Kati i pare ka nej hapesire te madhe open space me nje tualet.

Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma dhe 2 tualete.

Kati i trete ka 2 dhoma te medha dhe nje tualet.

Te gjitha dhomat jane me ballkon. 

Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe e saporinovuar, e gjitha me parket, me sistem elektrik te ri, dyer te reja etj.

Oborri eshte i  mirembajtur me hapesira te gjelberta.

Ofrohet per biznes ose banim.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.

Ka siperfaqe ndertimi prej 300 m2 dhe siperfa
Me Qira 316-12b 1400 €

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 300 m2 dhe siperfaqe toke prej 50 ...