Vile 4 kateshe me qira te Kodra e Priftit ne Tirane

ID TRR-223-7R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 485
Dhoma 5
Tualete 6
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hodo Nivica

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.
Banesa ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, mes vilave te tjera te ndertuara ne zone.
Ajo shtrihet ne nje truall prej 252m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 485m2.
Me cilesi ndertimi te larte, vila perfshin 4 kate te organizuar si vijon: 
Kati i pare ofron nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, depo,korridor dhe tualet.
Kati i dyte organizohet ne sallon + kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Ky kat ka dhe hyrje te vecante nga jashte.
Kati i trete eshte dizenjuar per fjetje, me dhome gjumi matrimoniale + tualet dhe 2 dhoma gjumi gjithashtu me tualet dhe ballkoni.
Nderkohe kati i fundit ne forme papafingoje perfshin sallon te madh ndenje, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Punimet ne kete vile jane bere me kujdes dhe shije te vecante, si: termoizolim kapot, dritare dopixham, grila veneciane, sistem qendror ngrohje-ftohje, oxhak funksional me kaldaje per ngrohjen e ujit, shkalle mermeri, uje pusi, sistem filtrimi i ujit, panel diellor, etj.
Vila ju ofron oborr te gjelberuar perpara rreth 150m2, me ambjente per tu relaksuar si dhe vende per parkim.

Cmimi: 1500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.

Ka siperfaqe ndertimi prej 300 m2 dhe siperfa
Me Qira 316-12b 1400 €

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 300 m2 dhe siperfaqe toke prej 50 ...

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut.

Vila eshte e perbere nga 3
Me Qira 815-48V 1400 €

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Freskut. Vila eshte e perbere nga 3 kate me rreth 120 ...