Vile 3 - kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-12b)

ID TRR-316-12b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2 + 50 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vilat Gjermane

Vile me qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.

Ka siperfaqe ndertimi prej 300 m2 dhe siperfaqe toke prej 50 m2.

Kati i pare i viles ka sallon te madh se bashku me kuzhinen, ballkon te mbyllur, koridor dhe tualet,

Ne katin e dyte do te gjeni 3 dhoma, koridor, 2 ballkone dhe tualet,

Ndersa kati i trete ka koridor te madh e cila mund te sherbeje si recepsion ose zyre pritje, 2 dhoma, 2 ballkone dhe tualet.

Katet lidhen me njera-tjetren nepermjet shkalleve te drurit. Hapesirat e brendshme jane komode dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Oborri i viles eshte i mbushur me peme e lule te ndryshme dhe nje pjese e saj mund te sherbeje per parkimin e 2-3 makinave.

Vila mund te jete e pershtatshme per banim, zyra te ndryshme, kompani, call center, fondacion, shoqate, kopesht per femije, qender kursesh, klinike etj.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe e zhvilluar. Ketu banojne dhe ushtrojne aktivitetin e tyre nje pjese e mire e rezidenteve te huaj.

Vila aksesohet lehtesisht ne rrugen e Elbasanit dhe ndodhet  vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Cmimi 1400 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit.
Me Qira 713-3 1500 €

Vile 2-kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje plot me vila dhe te qete te qytetit. Aty do te gjeni ...

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e Madhe te sapondertuar.
Vila ka n
Me Qira 418-64a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e Madhe te sapondertuar. Vila ka nje siperfaqe prej ...