Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-518-10a)

ID TRR-518-10a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 330 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Selite

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone me vila dhe mjaft te qete, me askes te lehte ne Unazen e Madhe.

Perbehet nga 3 kate me siperfaqe ndertimi 330m2, Siperfaqe e jashtme eshte rreth 250 m2 ku ka vend parkimi per 2 makina dhe nje pjese te gjelber me peme te ndryshme.

Kati i pare ofron dhome ndjenje e madhe , kuzhine e hapur , dhome ngrenie, corridor, lavanderi dhe tualet.

Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi , nje dhome gjumi e madhe me tualet te brendshem dhe me vaske me hidromasazh.

Ne kete kat ka dhe corridor, 2 ballkone me pamje nga lindja dhe jug-lindja.

Kati i trete eshte nje dhome e madhe oxhaku me nje minikuzhine , nje dhome gjumi per miq dhe nje tarrace.

Vila ofrohet pjeserisht e  mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te rehatshem.

Sistem ngrohje qendrore , ftohje me kondicioner.

Zona eshte mjaft e qete dhe e preferuar per banim si nga vendas ashtu dhe te huaj.

 

Cmimi 1500 Euro /muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.
Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me obo
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...