Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-718-27E
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 480
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isuf Elezi

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Isuf Elezi ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 dhe nje oborr me siperfaqe prej 250 m2.
Vila organizohet ne 3 kate si meposhte:
Kati i pare organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te vecuar, dhome gjumi, korridor dhe tualet.
Kati i dyte ka nje korridor, nje soxhorno, nje dhome ndenje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i fundit eshte papafingo me tavane druri dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome server, korridor dhe nje tualet.
Prona ndodhet ne nje zone ku ka edhe vila te tjera perqark.
Vila ofrohet e mobiluar ne kushte modern eshte e termoizoluar nga jashte me sitem kapot.
Oborri ka hapesire te gjelberuar dhe mundesi parkimi per rreth 5 makina.
Zona ku ndodhet vila ka akses ne Bulevardin Bajram Curri, autostraden Tirane-Durres dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet. 
 
Cmimi: 1500 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën