Vile 3-kateshe me qera ne zonen Mjull-Bathore shume prane TEG ne Tirane (TRR-319-10L)

ID TRR-319-10L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhaferr Shaba, Mjull-Bathore

Vile  3-kateshe me qera ne rrugen Xhaferr Shaba, shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 300 m2 te organizuar si me poshte:

Kati pare ofron ambient open space ku eshte e vendosur nje kuzhine, mund te perdoret gjithashtu dhe per ambient argetimi dhe nje tualet.

Kati dyte i cili lidhet nepemjet shkalleve te brendshme organizohet ne ambient ndenje ku ndodhet dhe nje oxhak funksional i dekoruar me gure, kuzhine sebashku me tavolinen e ngrenies, nje tualet dhe ballkon. 

Kati i trete eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave matrimoniale me tualet me vete dhe ballkon.

Vila ofrohet plotesisht  e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka nje mobilim te ri te stilit klasik.

Ngrohja kryhe nepermjet oxhakut te vendosur ne sallon, gjithashtu mund te instalohet dhe sistemi qendror chiller per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule nga me te ndryshmet dhe ka mundesi parkimi te 2 makinave.

Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne qendren tregtare Teg.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe vetem pak minuta nga qendra e qytetit.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën