Vile 3 kateshe me qera per biznes ne rrugen Fortuzi ne Tirane , (TRR-816-43a)

ID TRR-816-43a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2700 Euro
Sipërfaqe m2 552 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Vile me qera per biznes ne nje zone mjaft qendrore te Tiranes, ne rrugen Fortuzi afer kryeqezimit me rrugen e Durresit.

Vila eshte e perbere nga 3 kate + bodrum dhe me nje siperfaqe 552 m2.

Bodrumi ka siperfaqe 109 m2 dhe nje  lartesi 4 m ,shume funksional per shume lloj aktivitetesh.

Kati i pare eshte 141 m2 , I dyti dhe I treti perkatesisht 151 m2, ku kati i fundit ka dhe nje dalje ne tarracen e viles e cila mund te jete edhe ajo e shfytezueshme. Vila eshte e rregulluar dhe adaptuar nga biznesi qe ka qene sefundmi, nderkohe qe hapesirat mund te adaptohen sipas nevojave duke qene se ndarjet e hapesirave te brendshme nuk jane me mur.

Vila eshte ne gjendje te mire si nga sistemi elektrik hidraulik etj.

E pershtatshme per shume lloje biznesesh , fondacion, etj .

Ne ditet ne vazhdim do kemi dhe me shume foto te ambienteve te brendshme te viles.

 

Cmimi 2700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën