Vile 3-kateshe me qera prane Qytet Studentit ne Tirane.

ID TRR-1219-63T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 385
Dhoma 9
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 385 m2 nga te cilat 163 m2 jane ndertim prona ndahet ne 3 kate:
-Kati i pare: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete.
-Kati i dyte: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
-Kati i trete: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Te gjitha ambientet ofrohen te pamobiluara dhe jane ne kushte mjaft te mira.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner ne katin e pare dhe oxhak ne katin e trete.
Salloni ne katin e pare te viles ka akses direkt me kopshtin pasi pjesa e perparme e saj rrethohet nga vetrate xhami e cila mund te hiqet lehtesisht.
Per shkak te pozicionit te saj nga lindja te gjitha ambientet e viles jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Vila eshte e rrethuar nga nje oborr i gjelberuar. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet edhe nje garazh i pershtatshem per 2 poste parkimi.
Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen e Elbasanit, rrugen Ali Visha, rrugen Mihal Grameno etj.


Cmimi: 2000 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën