Vile 3 kateshe me qera prane rezidences Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-416-47K)

ID TRR-416-47K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 euro
Sipërfaqe m2 300 m2 + 500 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit.

Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku;

Kati pare ka nje dhome ndenje, nje kuzhine te madhe dhe nje depo.

Kati i dyte ka nje dhome ndenje te madhe te pajisur me oxhak funksional, kuzhine me zone ngrenie me vete, dhome gjumi e pajisur me tualet, tualet dhe lavanderi.

Kati i trete ka 2 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe, zyre dhe nje tualet.

Vila ka nje projektim te stilit austriak dhe ofrohet totalisht e mobiluar. Kuzhinat jane te pajisura me te gjitha paisjet e nevojshme.

Kjo vile eshte e orientuar nga jugu duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites, eshte e pajisur me kaldaje qe funksionon me gaz dhe ajer te kondicionuar.

Shtepia ka termoizolim qe ndihmon ne kursimin e energjise dhe dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire.

Oborri eshte i gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme, ka nje verande te madhe dhe nje kend per barbeque te pajisur me furre druri.

Shtepia eshte e pajisur me sistem alarmi dhe ofron nje vend parkimi. Zona eshte mjafte e zhvilluar dhe prane shume sherbimeve te ndryshme per nje jetese sa me komode.

Ka akses ne rrugen Kodra e Diellit, rrugen Bill Klinton, rrugen Teodor Ruzvelt dhe shume prane qendres Kristal.

Cmimi 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën