Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-19L)

ID TRR-1218-19L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Sipërfaqe m2 832 m2
Dhoma 9
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe  siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke.

Kati 1-re ofron siperfaqe prej 199.1 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe verande.

Kati 2-te me siperfaqe 213.4 m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Kati 3-te eshte papafingo me siperfaqe 214.4 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande te madhe.

Bodrumi me siperfaqe 207.9 m2 ofron mundesin e parkimi te 5-6 makinave.

Vila ofrohet e mobiluar ose bosh ne varesi te kerkesave te klientit.

Jane instaluar 14 kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen te cdo ambienti.

Te gjitha dritaret dhe dyert e jashtme jane te pajisura me kangjela sigurie.

Ne bodrum ndodhen 3 depozita uji me kapacitet 4.000 litra per furnizimin e te gjithe viles.

Vila pozicionohet ne zone shume te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe rrugen Pjeter Budi.

Cmimi: 4000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën