Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L)

ID TRR-119-10L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 0
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 te organizuar ne 3 kate.

Te tre katet kane te njejten shperndarje ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon.

Kati pare ka vetrate xhami duke mundesuar reklamimin e aktivitetit tuaj.

Lidhen me njeri-tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme ne anen e pasme te viles.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar nga 2 kondicioner per cdo kat per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si : organizata, fondacione, zyra, kopesht privat, qender kursesh, klinike, etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën