Vile 3-kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirana (TRR-619-37T)

ID TRR-619-37T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 580 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Sunrise

Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330 m2 dhe siperfaqe te jashtme prej 250 m2.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe eshte e organizuar ne:

Kati i pare: garazh dhe 2 dhoma te cilat mund te perdoren si depo.

Kati i dyte: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande

Kati i trete: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 veranda te medha.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga sistem qendror ngrohje nga dyshemeja dhe tavanor.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor druri.

Vila eshte e rrethuar ne pjesen e pasme nga nje lulishte e madhe e cila ofron gjelberim.

Rezidenca ofron administrim, mbikqyrje 24 ore nga roje si dhe palester dhe pishine te perbashket.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, rrugen e Elbasanit, zonen e Saukut etj.

 

Cmimi: 3500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills n
Me Qira 517-27a 3400 €

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder. Vila ...