Vile 3-kateshe me qera prane zones se Mozaikut ne Tirane (TRR-318-35L)

ID TRR-318-35L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 490 m2
Dhoma 8
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Vila ofron siperfaqe toke 100m2 dhe ndertim 390m2 te ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare eshte i organizuar ne nje sallon te madh sebashku me kuzhinen, 1 dhome zyre,  tualet koridor dhe verande.

Ne katin e dyte kemi 4 dhoma zyre, koridor, tualet dhe ballkon.

Kati i trete ofron nje hapesire open space sebashku me nje dhome zyre, tualet dhe ballkon.

Katet lidhen me shkalle te jashtme dhe aksesohen shume lehte.

Brenda ne vile jane bere punime shume cilesore, ndricim me spote, punime gipsi etj.

Pjesa e oborrit ofron nje siperfaqe te madhe per parkimin e 4-5 makinave.

Ne verande jane mbjell peme dhe lule te ndryhme per te krijuar nje ambient te kendshem ku mund te kaloni nje pasdite tuaj.

Vila pozicinohet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit, ka akses te lehte ne Unazen e Vogel te Tiranes rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën