Vile 3-kateshe me qira ne prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-1120-51V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 218 m2
Dhoma 8
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 218 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 276 m2 te organizuar ne 3 kate.

Kati i pare organizohet ne 2 dhoma, kuzhine, depo, banjo dhe ballkon.

Kati i dyte organizohet ne dy ambiente te medha open space, banjo, ballkon dhe korridor.

Kati i trete organizohet ne 3 ambiente, ballkon, korridor dhe banjo.

Vila eshte ne gjendje te mire, ofrohet bosh dhe mund te perdoret per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme, call center, fondacione, kopesht femijesh etj.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne sallonet e medha.

Oborri eshte i bollshem dhe i mbjelle me peme frutore si dhe mundesi per parkimin e 2 makinave.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte.

Ka akses direkt ne rrugen Riza Cerova, rrugen e Dibres dhe prane rruges Bardhyl.

 

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën