Vile 3 kateshe me qira ne Rezidenca Long Hill ne Tirane

ID TRR-1021-36A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4500
Sipërfaqe m2 480
Dhoma 5
Tualete 7
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane.
Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne Lunder, e cila ofron privatesi, qetesi dhe siguri.
Gjithashtu ne brendesi te rezidences do gjeni bar ristorante, pishina verore, rruge per kembesoret dhe bicikletat, fusha sportive tenisi, basketbolli, qender bukurie etj.
Banesa eshte e ndare ne 3 kate ku secili kat ka nje siperfaqe prej 480 m2 dhe truall me siperfaqe 800 m2.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar ku vetem kuzhina eshte e arreduar dhe ambienti shtepiak eshte teresisht i shtruar me parket duke u organizuar si me poshte:
Kati 0 ka nje sallon te madh se bashku me kuzhine dhe tavoline ngrenie dhe nje banjo.
Kati 1 ka sallon me kuzhine dhe ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi ku njera dhome eshte master bedroom dhe perfshin nje master bathroom, nje garderobe dhe ballkon, dhoma e dyte ka nje banjo dhe garderobe ndersa dhoma e trete ka nje banjo.
Kati 2 perfshin 3 dhoma gjumi, 2 prej te cilave jane me banjo te brendshme, njera ka garderobe, ka nje tualet te perbashket, nje dhome e projektuar si dhome lavanderie, 1 hapesire per palester dhe nje ballkon.
Shtepia ka sistem ciller ngrohje ftohje, sistem elektrik tokesor ngrohje i pavarur nga chiller-at dhe ka te instaluar sistem kamerash sigurie.
Garazhi ofron dy poste parkimi.

Cmimi: 4500 euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile luksoze me qera ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 750
Me Qira 1219-37T 4600 €

Vile luksoze me qera ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 750 m2 parcele dhe ...