Vile me qera prane zones se TEG-ut ne Mjull Bathore, Tirane

ID TRR-1219-37T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4600
Sipërfaqe m2 750
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Acacia Hills

Vile luksoze me qera ne rezidencen Acacia Hills ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 750 m2 parcele dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2.
Kjo prone eshte e organizuar ne kater kate te cilat ndahen ne:
-Kati perdhe: dhome gjumi, sallon ndenje bashke me vinoteke, lavanteri dhe garazh per 2 makina.
-Kati i pare: sallon ,kuzhine, 1 dhome gjumi dhe verande.
-Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, tualete perkatese ne cdo dhome dhe verande.
-Kati i trete: dhome matrimoniale, tualet, garderobe dhe verande.
Disa nga detajet e kesaj vile jane:
sistemi i ngrohjes ne dysheme, sistemi qendror chiller, dritaret triplex dhe dopio cati per nje izolim akustik e termik perfekt.
Dyshemeja eshte e shtruar e gjitha me parket. 
Vila ofron nje oborr te gjelberuar i cili eshte i pajisur me sistem vaditje.
I gjithe ambjenti eshte i pajisur me sistem alarmi.
Rezidenca ofron administrim, roje dhe siguri maksimale 24 ore.
Ka akses te lehte prane qendres tregetare TEG, autostraden Tirana- Elbasan, zonen e Saukut etc.


Cmimi: 4600 Euro / muaj. ( Tatimi i perfshire ne cmim )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane.
Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne
Me Qira 1021-36A 4500 €

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane. Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne Lunder, e cila ...

Rezidence me qera afer shkolles Wilson ne Tirane. Rezidenca perfshin 1200 m2 truall dhe 800 m2 hapes
Me Qira 313-15 4500 €

Rezidence me qera afer shkolles Wilson ne Tirane. Rezidenca perfshin 1200 m2 truall dhe 800 m2 hapesire per banim. Vila ...