Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-124-35Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 435+360
Dhoma 7
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Lleshi


Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mustafa Lleshi prane Deges se Thesarit ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 435m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 360m2 per te 3 katet.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje ambient open space, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Kati i dyte dhe i trete jane te organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, 2 ballkone, nje verande dhe korridori lidhes.
Katet lidhen mes njeri tjetrit nepermjet shkalleve te brendshme.
Tualetet jane te pajisura me dritare, dhomat e gjumit kane akses ne ballkone, shtepia eshte e shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondiconier, ne te gjithe vilen jane te instaluar 3 te tille.
Orientimi i viles eshte Jug-Lindje-Veri-Perendim dhe mundeson ndricim natyral.
Vila jepet me qira si per banim ashtu dhe per biznes.
Eshte e rrethuar me peme frutore te ndryshme.
Eshte mundesi mjaft e mire per destinacione te ndryshme biznesi si klinike mjekesore, zyra te ndryshme, klinike dentare, qender kursesh etj.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Pjeter Budi, Bulevardi Bajram Curri,     Qendra e Tiranes.
Ofrohen deri ne 6 poste parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën