Vile 3 kateshe me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-120-29S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 229
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Mima
Planimetria Shkarko

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe te parceles ndertimore prej 229 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 352 m2 e cila organizohet ne 3 kate si meposhte:
Kati perdhe ka nje soxhorno te madhe, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, tualet dhe verande.
Kati dyte ofron 4 dhoma gjumi, 3 tualete ku njera eshte me xhakuzi dhe 2 ballkone.
Kati i trete eshte papafingo dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, tualet, verande e hapur dhe ballkon.
Vila ofrohet e pamobiluar.
Ne oborr ka hapesire per te parkuar 3-4 makina.
Zona eshte e qete dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: qender tregtare, lokale, dyqane banka etj.
Ka akses ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Tish Dahia, rrugen Bill Klinton, Unazen e Madhe etj.

Cmimi 1500 Euro / Muaj (tatim te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën