Vile 3 kateshe me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-324-46Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 430
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Tegut, ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430m2 te organizuar ne 4 kate, 3 kate mbitoke dhe nje kat nentoke.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, oxhak funksional dhe nje tualet.
Nga ambienti i sallonit ka akses te menjehershem ne pjesen e oborrit te viles.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te cilat kane secila akses ne ballkone, 2 tualete, ku dhoma e gjumit ka tualetin personal.
Kati i trete eshte i organizuar ne nje ambient open space, nje dhome, nje tualet dhe nje verande me siperfaqe 75m2.
Dhomat e gjumit matrimoniale jane te pajisura me Garderobe.
Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space e cila mund te pershtatet per funksione te ndryshme, si kinema, palester, kend lojrash etj, gjithashtu ne ket kat eshte pozicionuar dhe dhoma e levanterise.
Ngrohja dhe ftohja do te mundesohen nga kondicionere me sistem qendror kondicionimi i instaluar ne cdo ambient te viles. 
Lidhja midis kateve te viles realizohet me shkalle te brendshme.
Vila eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar ose e mobiluar ne varesi te kerkesave te klienteve.
Vetratat jane triplex duke mundesuar izolim akustik mjaft te mire.
Vila orientohet nga Lindja-Jugu-Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Vila eshte e rrethuar me oborr te gjelberuar dhe ofron nje ambient reklasues.
Vila eshte pjese e nje kompleksi te ri, modern i cili sapo eshte perfunduar, qe ofron adminstrim dhe siguri 24h.
Zona ka akses te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan, zona e Saukut zonen e Tegut etj.
Ofrohen dy poste parkimi ne oborrin e viles.
Cmimi: 3000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën