Vile 3-kateshe me qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRR-821-24V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Sipërfaqe m2 250 m2 + 530 m2
Dhoma 8
Tualete 6
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Vjeter

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per parkim ne zonen e qete te Saukut te Vjeter.
Siperfaqja e tokes eshte 250 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 530 m2 e perbere ne 2 duplekse dhe open space ne katin e 3-te me ashensor.
Shtepia ofrohet e arreduar me nje stil mjaft te vecante dhe e punuar me materiale cilesore, duplekset jane perfshijne sallonin me kuzhinen, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 3 ballkone, salloni ndan nje ambient me kuzhinen dhe nje tryeze ngrenjeje, kuzhina eshte e pajisur me cdo elektroshtepiake te nevojshem, salloni eshte i shtruar me pllaka dhe ka nje oxhak, dhomat e gjumit jane te mobiluara kendshem dhe jane te shtruara me parket, ballkoni qe ofron nje pamje te lire te vendit rrotull.
Oborri eshte i gjelbert dhe ka hapesire te bollshme.
Kondicioneri ne sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Ka dalje te lehte tek autostrada Tirane-Elbasan dhe ndodhet prane parkut te Liqenit te Tiranes.

Cmimi: 5000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën