Vile 3 kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane

ID TRR-324-47Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 306
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306m2 te organizuar ne 2 kate, 2 kate mbitoke dhe nje kat nentoke.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, oxhak funksional dhe nje tualet, salloni ka akses te menjehrshem ne pjesen e oborrit te viles.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi te cilat kane secila akses ne ballkone, 2 tualete, ku dhoma e gjumit matrimoniale ka te perfshire dhe tualetin.
Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space e cila mund te pershtatet per funksione te ndryshme, si kinema, palester, kend lojrash etj, gjithashtu ne ket kat eshte pozicionuar dhe dhoma e levanterise.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen me sistem qendror kondicionimi. 
Shkallet e brendshme realizojne lidhjen midis shkalleve.
Vila eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar ose e mobiluar ne varesi te kerkesave te klienteve.
Ndertimi eshte i ri dhe cilesor duke mundesuar izolim akustik dhe termik.
Vila orientohet nga Jugu-Perendimi-Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Vila eshte e rrethuar me oborr te gjelberuar.
Vila eshte pjese e nje kompleksi te ri, modern i cili sapo eshte perfunduar, qe ofron adminstrim dhe siguri 24h.
Zona ka akses te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan, zona e Saukut zonen e Tegut etj.
Ofrohen dy poste parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi: 3500 euro/muaj taksa e perfshire.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën