Vile 3-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-621-10V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Sipërfaqe m2 543 m2
Dhoma 7
Tualete 7
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
E ndare ne 3 kate, trualli i shtepise ka nje siperfaqe rreth 789 m2, me siperfaqe ndertimi rreth 543 m2.
Banesa organizohet ne:
Dhome pritje dhe sallon ne katin e pare.
5 dhoma gjumi dhe 5 banjo ne katin e dyte.
2 dhoma gjumi me banjo dhe verande te madhe ne katin e trete.
Mobiliet e viles jane te nje stili bashkekohore, te bera me materiale druri, cdo ambient eshte i shtruar me parket, shkallet jane te shtruara me pllaka graniti dhe ofrohet teresisht e mobiluar.
Secila prej hapesirave te banimit kane kondicioner, i cili siguron ngrohjen dhe ftohjen.
Ka vend te bollshem per parkim makine.
Vila eshte e rrethuar me kopsht dhe peme dhe ofron mundesi te mira si per banim ashtu edhe per biznes.
Ndodhet prane rrugeve Mihal Grameno dhe Ali Visha.

Cmimi: 5000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën