Vile 3 kateshe me qira prane rruges se Kavajes, Tirane

ID TRR-324-27X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4500
Sipërfaqe m2 450
Dhoma 7
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vace Zela

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Vace Zela ne Tirane. 
Vila pozicionohet prane rruges kryesore dhe ofron nje siperfaqe prej 150 m2 per kat. 
Kati i pare eshte e shtruar me pllake dhe organizohet ne tre ambiente zyre, dy tualete dhe nje verande. 
Kati i dyte eshte i shtruar me parket organizohet ne 3 zyra, nje tualet, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Kati i trete ofron nje ambient open space dhe nje ballkon. 
Katet jane te lidhura me njeri tjetrin me ane te shkalleve te jashtme. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te poziciouar ne katin e dyte te viles. 
Ne dispozicion te viles eshte dhe nje oborr me siperfaqe prej 250 m2 ne te cilin mund te parkosh 3 makina. 
Ndertesa ofrohet e pamobiluar. 
Vila eshte e ndertuar me punime shume cilesore dhe eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si banka, zyra, klinike, shkolla e shume te tjera.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete e sherbime prane.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne Kompleksin Delijorgji dhe ne rrugen Kongresi i Lushnjes


Cmimi: 4500 euro/muaj (neto)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën